شما در حال مشاهده هستید MercyOne ابزار تطبیق بیمار-ارائه‌دهنده بیمار را بر اساس Psychographics راه‌اندازی کرد

MercyOne ابزار تطبیق بیمار-ارائه‌دهنده بیمار را بر اساس Psychographics راه‌اندازی کرد

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

MercyOne graphicMercyOne مدل تقسیم‌بندی روانشناختی زیست رایان هسته اصلی ابزار تطبیق آنلاین است که در آن بیماران و ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی به فهرست کوتاهی از سؤالات برای شناسایی پاسخ می‌دهند. “شخصیت مراقبت های بهداشتی” و شیوه عملکرد ارائه دهنده. بیماران و ارائه دهندگان بر اساس نگرش های مشترک و دیدگاه های مشابه همسو می شوند.

این ابتکار در بازار مرکزی آیووا MercyOne آزمایش شده است و به زودی در تمام بازارهای مراقبت‌های بهداشتی MercyOne عرضه می‌شود تا شامل تمام پزشکان مراقبت‌های اولیه بزرگسالان و مراقبت‌های خانواده شود که بیماران جدید را می‌پذیرند. این ابتکار با درخواست‌های کارکنان MercyOne در طول همه‌گیری کووید-19 تسریع شد، زیرا آنها در مورد بهبود ارتباطات با مصرف‌کنندگان سلامت استراتژی داشتند. آنها استدلال کردند: “هر چه رابطه شما با تیم مراقبتی خود بهتر باشد، احتمال بیشتری دارد که از توصیه های ارائه دهنده خود پیروی کنید.”

جانل پیتمن، مدیر ارشد بازاریابی و استراتژی دیجیتال MercyOne، اظهار داشت: “یکی از رهبرانی که در ایجاد آن نقش داشت در این منطقه جدید است و منتظر ماند تا ارائه دهنده مراقبت های اولیه خود را انتخاب کند تا زمانی که این ابزار فعال شود. تا بتواند از آن استفاده کند. بنابراین او یک سرمایه گذاری شخصی برای اطمینان از اینکه ما کارها را پیش می بریم، داشت.”

زیست رایان یک ویدیوی کوتاه ارائه می‌دهد که ابزار تطبیق ارائه‌دهنده بیمار در وب سایت خود:

برای مشاهده نحوه عملکرد ابزار تطبیق بیمار-ارائه‌دهنده در وب‌سایت MercyOne، اینجا را کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید