زیست رایان به نام Inc. 5000 برای سومین سال متوالی| بیمار باند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

در یک بیانیه مطبوعاتی به تاریخ 17 آگوست 2021، زیست رایان، ارائه‌دهنده پیشرو در تعامل با بیمار مبتنی بر علم SaaS، به فهرست 5000 شرکت 2021 از سریع ترین شرکت های خصوصی در حال رشد در آمریکا برای سومین سال متوالی.

علی‌رغم بادهای معکوس صنعت ناشی از بیماری همه‌گیر، زیست رایان پشت سر پیشنهادات و قابلیت‌های برتر خود پیشرفت کرد.

زیست رایان با رشد درآمد سه ساله 546 درصدی تا سال 2020 به رتبه‌بندی در بین 20 درصد برتر دست یافت. Inc. 5000 نمایانگر نگاهی منحصربه‌فرد به موفق‌ترین شرکت‌های مستقل و کوچک در آمریکا است. رشد و موفقیت سریع زیست رایان در این واقعیت منعکس شده است که در حال حاضر توسط بیش از 1200 مکان ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی در سراسر ایالات متحده از جمله بیمارستان ها، بیمه های مراقبت های بهداشتی، مراکز مراقبت های فوری استفاده می شود. و پزشک عمل می کند و توسط شرکت های علوم زیستی مستقر شده است.

زیست رایان با استفاده از یک مدل تقسیم‌بندی روان‌شناختی اختصاصی و یادگیری ماشینی با گردش‌های کاری دیجیتالی پویا برای شخصی‌سازی ارتباطات دو طرفه، پلتفرمی را برای مشارکت بیمار مجوز می‌دهد. روانشناسی به نگرش ها، ارزش ها و شخصیت افراد مربوط می شود و هسته اصلی انگیزه ها و ترجیحات ارتباطی آنهاست. صنایع متمرکز بر مصرف‌کننده سال‌ها از بینش‌های روان‌شناختی در ارتقاء و تجربه کاربر استفاده کرده‌اند، اما برای مراقبت‌های بهداشتی نسبتاً جدید است و فقط از زیست رایان در دسترس است.

در میان فروشندگان فناوری تعامل با بیمار، فقط زیست رایان پیام‌رسانی را بر اساس نمایه‌های روانشناختی بیماران از طریق ترکیب کانالی از ایمیل، پیام متنی، تماس تلفنی خودکار و سایر رسانه‌های دیجیتالی که برای بیماران فردی بر اساس ترجیحات آنها طراحی شده است، انجام می‌دهد تا به آنها انگیزه داده و مورد نظر را فعال کند. رفتار. مشتریان زیست رایان از این پلت فرم برای بهبود قابل توجه نتایج سلامت بیمار، رشد سهم بازار و افزایش مجموعه پرداختی بیماران استفاده کرده اند.

جاستین دیربورن، مدیر اجرایی زیست رایان، اظهار داشت: “این یک دستاورد هیجان انگیز برای تیم زیست رایان است که به طور خستگی ناپذیری برای حمایت از مشتریان و مشتریان جدید خود با عالی تلاش کرده است. با بادهای مخالف صنعت که توسط همه‌گیری به ارمغان آورده بود، زیست رایان پشت عرضه‌های برتر و قابلیت‌های متفاوت خود پیشرفت کرد.”

زیست رایان توسط رهبران صنعت تعامل با مشتری دیجیتال و مدیران محصولات مصرفی P&G تأسیس شد که متوجه شدند افزایش مصرف گرایی در مراقبت های بهداشتی به این معنی است که ارائه دهندگان و سایر ذینفعان مراقبت های بهداشتی باید یک رویکرد “ابتدا دیجیتال” را برای ایجاد بیمار وفادار اتخاذ کنند. یا روابط اعضا به موازات آن، تغییر نوظهور به مدل‌های بازپرداخت مبتنی بر ارزش به این معنی است که ابتکارات مشارکت مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی باید بر رفتارهای بیمار برای بهبود نتایج سلامت تأثیر بگذارد.

آقای دیربورن ادامه داد: “با تغییر مراقبت های بهداشتی به سمت مصرف گرایی، ما باید از برخی از روش ها و رویکردهای موفق ترین شرکت های مصرف کننده و خرده فروشی استفاده کنیم تا بر تصمیمات و رفتار بیمار تاثیر بگذاریم. زیست رایان از علم مصرف برای ارائه نتایج بی نظیر در تعامل بیمار و تغییر رفتار استفاده می کند. ما مشتاقانه منتظر ادامه حرکت قوی خود در سال 2022 و پس از آن هستیم.”

زیست رایان در ماه آوریل زمانی که در بین 20 درصد برتر  فایننشال تایمز سریع ترین شرکت های در حال رشد آمریکا در سال 2021. این افتخار به شرکت‌های مستقلی تعلق می‌گیرد که از بین ده‌ها هزار شرکت در قاره آمریکا، به طور ارگانیک به اهداف رشد درآمد در یک دوره سه ساله دست یافته‌اند.

درباره زیست رایان

زیست رایان تنها پلتفرم مشارکت دیجیتالی بیمار است که از علم مصرف کننده و روانشناسی برای ایجاد انگیزه و فعال کردن رفتارهای بیمار استفاده می کند. ماموریت زیست رایان این است که از بینش‌های مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی و راه‌حل‌های فناوری نوآورانه استفاده کند تا به مشتریان خود کمک کند تا پیوند محکم‌تری با بیماران خود ایجاد کنند تا نتایج سلامتی را بهبود بخشند، درآمد را افزایش دهند و هزینه‌ها را کاهش دهند. زیست رایان در حال حاضر توسط بیش از 1200 مکان ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی در سراسر ایالات متحده استفاده می شود. زیست رایان یک شرکت نمونه کار از First Health Capital Partners، LLC است. اطلاعات درباره زیست رایان در www.patientbond.com موجود است.

دیدگاهتان را بنویسید