شما در حال مشاهده هستید زیست رایان مدیرعامل جدید و سری C دور سرمایه گذاری را اعلام کرد

زیست رایان مدیرعامل جدید و سری C دور سرمایه گذاری را اعلام کرد

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

JD_PicNew

زیست رایان از اعلام دو نقطه عطف مهم در رشد و موفقیت مداوم خود هیجان زده است. در یک بیانیه مطبوعاتی به تاریخ 4 فوریه 2021، جاستین دیربورن به عنوان مدیر اجرایی در حالی که شرکت تامین مالی سری C خود را بسته بود، معرفی شد.

آقای Dearborn بیش از 25 سال تجربه به عنوان مدیر اجرایی برای شرکت های مراقبت های بهداشتی، فناوری و نرم افزار دارد. مهمتر از همه، آقای دیربورن یک چرخش موفق Merge Healthcare را رهبری کرد، جایی که او کسب و کار را از ارزش شرکتی 10 میلیون دلاری به فروش یک میلیارد دلاری به IBM ارتقا داد.

آقای Dearnborn با اشاره به زیست رایان به عنوان یک ارائه دهنده SaaS پیشرو در تعامل با بیمار با استفاده از یک مدل اختصاصی بخش بندی روانشناختی برای ایجاد انگیزه در رفتارهای مصرف کننده مراقبت های بهداشتی بیان کرد: “زیست رایان به طور منحصر به فردی برای سرمایه گذاری بر تمرکز مداوم پرداخت کنندگان مراقبت های بهداشتی، ارائه دهندگان و شرکت های علوم زیستی بر تعامل دیجیتال با اعضا، بیماران و کاربران قرار دارد.”

آنوراگ جونجا، که از زمان تأسیس شرکت، مدیر اجرایی بوده است، به عنوان رئیس جمهور ادامه خواهد داد و بر توسعه محصول و موفقیت مشتری نظارت خواهد کرد. تحت رهبری آقای جونجا، زیست رایان به طور مداوم به اهداف درآمد و رشد خود دست یافته است، حتی در سال 2020 در طول همه گیری COVID-19 رشد قابل توجهی داشته است. زیست رایان به امتیاز خالص تبلیغ کننده (NPS) 82دست یافته است. > در دو سال گذشته، در حالی که صنعت IT در کل به طور متوسط ​​تنها 33 بود. زیست رایان نیز در Inc. لیست 5000 شرکت از سریعترین شرکتهای در حال رشد دو سال متوالی و در فایننشال تایمز “سریعترین شرکتهای در حال رشد آمریکا در سال 2020” به رسمیت شناخته شدند.

جاستین دیربورن با بهره‌گیری از این شتاب، زیست رایان را به سطح بعدی و فراتر از آن سوق داد. جاناتان فیلیپس، رئیس هیئت مدیره زیست رایان، اظهار داشت: “ما معتقدیم که تجربه رهبری قوی جاستین مکمل تیم بزرگ زیست رایان خواهد بود، همانطور که ما برای مرحله بعدی رشد آماده می شویم، مشابه آنچه که او در افزایش درآمد Merge Healthcare به دست آورد. ضریب ده.”

سری C سرمایه گذاری

زیست رایان مقدار قابل توجهی سرمایه از سرمایه گذارانی که به سابقه و پتانسیل زیست رایان اطمینان دارند، جمع آوری کرد. بودجه جدید برای گسترش سریع پیشنهادات شرکت به بازار، تیم فروش و تیم موفقیت مشتری پیشرو در صنعت آن استفاده خواهد شد. همه سرمایه‌گذاران موجود با اضافه شدن پنج دفتر خانوادگی و یک گروه سرمایه‌گذاری در سری C که بیش از حد اشتراک داشتند، شرکت کردند.

درباره زیست رایان

ماموریت زیست رایان این است که از بینش‌های مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی و راه‌حل‌های فناوری نوآورانه استفاده کند تا به مشتریان خود کمک کند تا از افزایش مصرف‌گرایی در مراقبت‌های بهداشتی و مدل‌های بازپرداخت در حال تکامل بهتر عبور کنند. پلت فرم ارتباطی بسیار قابل تنظیم زیست رایان از یک مدل تقسیم بندی روانشناختی اثبات شده و مجموعه متنوعی از گردش های کاری دیجیتال استفاده می کند تا به مشتریان ما کمک کند تا پیوند محکم تری با بیماران خود ایجاد کنند تا نتایج سلامتی را بهبود بخشند، سهم بازار خود را افزایش دهند و مجموعه پرداخت بیماران را بهبود بخشند. زیست رایان در حال حاضر توسط بیش از 1200 مکان ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی در سراسر ایالات متحده استفاده می شود. زیست رایان یک شرکت نمونه کار از First Health Capital Partners، LLC است. اطلاعات درباره زیست رایان در www.patientbond.com موجود است.

دیدگاهتان را بنویسید