شما در حال مشاهده هستید زیست رایان وب سایت جدید، نتایج جدید و مشتریان جدید را اعلام می کند

زیست رایان وب سایت جدید، نتایج جدید و مشتریان جدید را اعلام می کند

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 3 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

patientbond-tech-website-healthcare

زیست رایان هیجان‌زده است که چندین به‌روزرسانی و ابتکار جدید را اعلام کند زیرا به رشد سریع خود در پشت پلتفرم بی‌رقیب خود برای تقویت مشارکت بیمار ادامه می‌دهد.

وب سایت جدید

همانطور که پیام “یک اندازه برای همه” راه بهینه برای تعامل با جمعیتی از بیماران نیست، زیست رایان تشخیص می دهد که انواع مختلف سازمان های مراقبت های بهداشتی نیازهای متفاوتی دارند. در حالی که مراقبت برتر از بیمار یک هدف مشترک در بین مشتریان ما است، زنجیره کوچکی از مراکز مراقبت فوری نیازهای منحصر به فردی نسبت به یک سیستم بهداشتی یکپارچه بزرگ دارند.

با در نظر گرفتن این موضوع، زیست رایان وب سایت خود را دوباره طراحی کرده است تا تجربه کاربر را مطابق با آن تنظیم کند. به نوع سازمان مراقبت بهداشتی که بازدید کننده به آن تعلق دارد. علاوه بر این، وب سایت بر روی مزایا و نتایج مشتری در مقابل ویژگی های پلت فرم زیست رایان تمرکز دارد.

در حالی که زیست رایان ده‌ها برنامه کاربردی و موارد استفاده را ارائه می‌دهد، این وب‌سایت اکنون به تمرکز روی چهار “ستون” کاری که زیست رایان می‌تواند برای کمک به مشتریان خود برای دستیابی به نتایج بی‌رقیب تجاری و بالینی انجام دهد کمک می‌کند. به طور خاص، مصرف کننده مراقبت های بهداشتی را بهبود بخشد:

 • بازاریابی/اکتساب
 • وفاداری
 • نتایج سلامت
 • مجموعه های پرداخت

کار روی وب سایت تمام نشده است. به تکامل و انطباق با نیازهای بازدیدکنندگان خود ادامه خواهد داد. این راه‌اندازی مجدد فقط شروع یک تجربه بازدیدکننده بهبود یافته است.

VISIT THE NEW PATIENTBOND WEBSITE +/span>

نتایج جدید

زیست رایان نتایج فوق‌العاده‌ای را که مشتریانش به دست آورده‌اند را ثبت کرده است و اکنون مطالعات موردی متعددی را ارائه می‌کند که جزئیات این ابتکارات را شرح می‌دهد. این مطالعات موردی را می توان در وب سایت زیست رایان یافت، اما در اینجا چند نمونه از نتایج آورده شده است. :

مطالعه تقسیم بندی روانشناختی جدید

زیست رایان با خرید راه‌حل‌های زیست رایان در دسامبر 2017، مالکیت کامل یک مدل تقسیم‌بندی روان‌شناختی اثبات شده برای شخصی‌سازی تمام ارتباطات دیجیتالی و چاپی در میان جمعیت مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی مشتری.

این مدل روان‌شناختی توسط کارشناسان مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی از Procter & Gamble ایجاد شد، که از اوایل دهه 2000 چنین کاری را برای بخش مراقبت‌های بهداشتی P&G رهبری کردند و راه‌حل‌های زیست رایان را پایه‌گذاری کردند. راه‌حل‌های زیست رایان هر 2 سال یکبار تحقیقات بازار ملی را انجام می‌دهد تا مقدار زیادی از بینش‌های مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی را جمع‌آوری کند و ثبات مداوم مدل روان‌شناختی آن را تأیید کند.

زیست رایان این تحقیقات بازار گسترده را در آگوست 2018 ادامه داد و اکنون مجهز به داده های به روز شده است تا به مشتریان خود کمک کند بر رفتار مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی تأثیر بگذارند و مشارکت بیمار را بیشتر تقویت کنند. این تحقیق به موضوعاتی مانند:

می پردازد

 • هدف‌های احتمالی اصلی برای مراقبت‌های فوری (بخش روان‌شناختی Willful Endurer 7 برابر بیشتر از سایر بخش‌ها احتمال دارد که به طور مکرر از مراقبت‌های فوری استفاده کنند)
 • اولویت‌بندی مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی از اقدامات HCAHPS
 • نگرش در مورد هوش مصنوعی و نقش دستیارهای شخصی دیجیتال (به عنوان مثال، الکسا) در مراقبت های بهداشتی
 • قبول بخش روانشناختی پزشکی از راه دور
 • کانال های ارتباطی و فرکانس ترجیحی برای آموزش بهداشت، یادآوری قرار ملاقات، اطلاعیه های غربالگری سلامت و غیره.
 • به‌علاوه بسیاری از موضوعات دیگر که برای سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی مهم هستند

زیست رایان مشتاقانه منتظر است تا این انبوهی از داده ها و اطلاعات بینش را با مشتریان خود و همچنین در این مقالات به اشتراک بگذارد.

مشتریان جدید

نرخ رشد زیست رایان در مکان‌های مشتری جدید در سراسر بخش‌هایی که ما به آنها خدمت می‌کنیم، از جمله بیمارستان‌ها، سیستم‌های بهداشتی، شرکت‌های بیمه سلامت، مراقبت‌های فوری و سایر سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی، سرعت می‌گیرد. از این پست، زیست رایان در بیش از 330 مکان مشتری با بسیاری از قراردادهای اضافی در خط لوله استفاده می شود.

عمق و گستردگی برنامه‌های زیست رایان و مدل روان‌شناختی اختصاصی که به بازاریابی/اکتساب مصرف‌کننده، وفاداری بیمار، نتایج سلامتی و مجموعه‌های پرداخت می‌پردازد، در بازار تاثیرگذار بوده است. برای نظرات مشتریان در مورد ارزش زیست رایان برای کسب و کار مربوطه آنها، لطفاً از وب سایت زیست رایان.

VISIT THE NEW PATIENTBOND WEBSITE +/span>

 

دیدگاهتان را بنویسید