شما در حال مشاهده هستید زیست رایان و انجمن قلب آمریکا برای بهبود سلامت قلب و عروق همکاری می کنند

زیست رایان و انجمن قلب آمریکا برای بهبود سلامت قلب و عروق همکاری می کنند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

american-heart-health

زیست رایان و انجمن قلب آمریکا (AHA) همکاری را برای بهبود قلب و عروق اعلام کردند. سلامتی و کاهش پذیرش مجدد در بیمارستان برای شرایط قلبی عروقی با ترکیب CarePlans مبتنی بر علم AHA و محتوای سلامت با مدل تقسیم‌بندی روانشناختی و برنامه‌های تعامل دیجیتال.

این مجموعه راه حل های دیجیتال  AHA Health Motivation Platform، که رفتار مطلوب بیمار را از طریق انواع کانال های ارتباطی دیجیتال – ایمیل ها، پیام های متنی، تماس های پاسخ صوتی تعاملی و محتوای درون برنامه ای تغییر می دهد. تجربه کاربر با توسل به انگیزه‌های درونی مرتبط با سلامت از طریق مدل روان‌شناختی زیست رایان شخصی‌سازی می‌شود و کاربر را وادار به اقدام می‌کند.

پلتفرم انگیزه سلامت AHA

راه‌حل‌های دیجیتالی AHA Health Motivation Platform عبارتند از:

Condition-Management-Program

برنامه مدیریت شرایط:  یک برنامه مشارکت بیمار که برای مدیریت شرایط مرتبط با قلب و عروق به عنوان مکملی برای مراقبت ارائه‌دهنده طراحی شده است. این برنامه یک رویکرد مدولار 12 ماهه برای مدیریت مراقبت است که در ابتدا بر نارسایی قلبی، فشار خون بالا، فیبریلاسیون دهلیزی و سکته تمرکز دارد. هر برنامه شرایط خاص شامل ترکیبی از ارزیابی‌ها، اهداف و برنامه‌های اقدام، و همچنین محتوای آموزشی متناسب با نیازهای منحصر به فرد هر بیمار خواهد بود.

Health-Enhancement-Programبرنامه ارتقای سلامت m:  یک برنامه تعامل با هدف مدیریت و بهبود سلامت عمومی جمعیت و پیشگیری از بیماری‌های قلبی عروقی. این برنامه شامل انواع محتوای رسانه ای غنی است که برای ایجاد یک تجربه تعاملی پویا و متمرکز بر بیمار طراحی شده است. طول برنامه به گونه ای طراحی شده است که انعطاف پذیر باشد و بر اساس نیازهای کاربر تعیین شود.

Readmissions-Reduction-Programبرنامه کاهش پذیرش مجدد:  یک راه حل مدیریت ترخیص با تمرکز بر کاهش پذیرش مجدد در بیمارستان برای شرایط قلبی عروقی. این برنامه از برنامه‌های مراقبت مبتنی بر شواهد و مدل‌سازی روان‌شناختی AHA برای ارائه راهنمایی و محتوای آموزشی خاص بیمار در یک محیط پس از حاد استفاده می‌کند. طول برنامه به گونه ای طراحی شده است که انعطاف پذیر باشد و بسته به نیاز کاربر، شامل یک دوره 30 تا 90 روزه پس از حاد باشد.


یک سازمان علاقه مند به
پلتفرم انگیزه سلامت AHA می تواند با زیست رایان تماس بگیرید تا در مورد چگونگی کمک به آن در دستیابی به اهداف سلامت قلب صحبت کنید.«قلب آمریکایی» انوراگ جونجا، مدیر عامل زیست رایان، گفت: انجمن استانداردهایی را برای محتوای مرتبط با قلب و عروق، آموزش و برنامه های مراقبتی مبتنی بر علم تعیین می کند. زیست رایان از این محتوا ترکیبی با بینش های روانشناختی و مدل های تحویل برای کمک به بیماران استفاده خواهد کرد. این همکاری باید مزایای قابل توجهی برای بیماران، ارائه دهندگان و پرداخت کنندگان به طور یکسان ایجاد کند.”

دیدگاهتان را بنویسید