شما در حال مشاهده هستید زیست رایان Insights Accelerator را راه اندازی کرد| بیمار باند

زیست رایان Insights Accelerator را راه اندازی کرد| بیمار باند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Insights Accelerator Header_email

زیست رایان مشتاق است راه‌حل Insights Accelerator™ خود را اعلام کند که دسترسی به تحقیقات بازار و داده‌های روانشناختی منحصر به فرد و گسترده را در مورد مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی فراهم می‌کند. ، جاستین دیربورن، مدیر عامل زیست رایان، اظهار داشت: “ما تحقیقات بازار و بینش های روانشناختی قابل توجهی در مورد تأثیر مثبت بر تصمیمات مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی و فعال کردن رفتارهای بیمار داریم.”

زیست رایان تحقیقات بازار ملی سالانه را در مورد نگرش‌ها و رفتارهای مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی انجام می‌دهد تا پلتفرم خود را برای مشارکت دیجیتالی بیمار اطلاع‌رسانی و تقویت کند. به عنوان مثال، زیست رایان به تازگی مطالعه‌ای را در مورد واکسیناسیون COVID-19 انجام داده است تا موانع پیش‌بینی‌شده برای جذب مصرف‌کننده واکسن را برطرف کند تا زیست رایان بتواند به ارائه‌دهندگان کمک کند تا واکسیناسیون را از طریق ارتباط دیجیتال (مانند ایمیل، متن/پیامک) انجام دهند.

زیست رایان از سال 2013، بلافاصله پس از تأسیس شرکت، تحقیقات بازار ملی را انجام داده است. این بینش های مصرف کننده مراقبت های بهداشتی به زیست رایان کمک می کند تا نتایج برجسته ای را برای بیمارستان ها، سیستم های بهداشتی، پرداخت کنندگان، ارائه دهندگان مراقبت های فوری و سایر ذینفعان مراقبت های بهداشتی ارائه دهد. تحقیقات بازار بر روانشناسی متمرکز است، اما داده ها را می توان با متغیرهای جمعیت شناختی و اجتماعی-اقتصادی، و همچنین با توجه به وضعیت سلامت، پوشش بیمه درمانی و بسیاری از ویژگی های دیگر تجزیه و تحلیل کرد.

به دلیل چالش‌هایی که ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی در بازاریابی خدمات خود، متمایز شدن در بازار و هدف‌گذاری بیش از حد بیماران با پیام‌های خاص با آن مواجه هستند، زیست رایان تصمیم گرفت میلیون‌ها داده از تحقیقات بازار خود را بسته‌بندی کند و آن را در دسترس صنعت مراقبت‌های بهداشتی قرار دهد.

Insights Accelerator™

Insights Accelerator™ یک داشبورد آنلاین با کاربری آسان برای پیمایش در تحقیقات گسترده ای است که زیست رایان در مورد مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی انجام داده است. این به کاربر اجازه می دهد تا نوع بیمار (سن، جنسیت، بخش روانشناختی، وضعیت سلامتی و غیره) را تعریف کند و فهرست جامعی از نگرش ها و رفتارها را برای درک عمیق نیازهای آن نوع بیمار تجزیه و تحلیل کند. سپس کاربر می‌تواند کانال‌های ترجیحی مصرف‌کننده و ترکیب بازاریابی را برای تعامل مؤثرتر با بیماران تعیین کند. Insights Accelerator™ همچنین شامل نقشه‌های حرارتی جغرافیایی بر اساس منطقه بازار تعیین‌شده (DMA) تا سطح بلوک، بر اساس مشخصات روانشناختی، جمعیت‌شناسی و نوع بیمه درمانی است. این شامل یک کتاب کد برای ایجاد انگیزه در بخش های روانشناختی و عملیاتی کردن بینش ها در کانال های بازاریابی است.

Insights Accelerator™ به ارائه‌دهندگان کمک می‌کند تا ترکیب پیام‌رسانی و بازاریابی مناسبی را برای جذب و وفاداری بیماران از طریق بهبود هدف‌یابی، برندسازی و بازاریابی خط خدمات ایجاد کنند.

برای مثال، اگر ارائه‌دهنده‌ای بخواهد واکسیناسیون کووید-۱۹ را تسریع کند، Insights Accelerator™ بخش(های) روان‌شناختی را که به احتمال زیاد واکسیناسیون را می‌خواهند، مشخص می‌کند، جایی که در بازار واقع شده‌اند. ، برای ایجاد انگیزه برای دریافت واکسن و نحوه ارائه آن پیام چه باید گفت.

تقسیم بندی روانشناختی

روان‌شناسی به نگرش‌ها، ارزش‌ها، باورها و شخصیت افراد مربوط می‌شود و هسته اصلی انگیزه‌ها، اولویت‌ها و ترجیحات ارتباطی آنهاست. مدل تقسیم‌بندی روان‌شناختی اثبات‌شده و اختصاصی زیست رایان تکاملی از کار است که توسط کارشناسان مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی از Procter & Gamble هدایت می‌شود. این متخصصان مدل سازی روانشناختی را برای P&G Healthcare از اوایل دهه 2000 رهبری کردند و مدل های روانشناختی را طی سه نسل بهبود دادند تا دقت و کاربرد عملی را بهبود بخشند. مدل تقسیم‌بندی روانشناختی زیست رایان 91.1% دقیق است و بینش‌های مدل برای هدایت سهم بازار مشتریان زیست رایان، نتایج سلامت بیمار و پرداخت‌های مسئولیت مالی بیمار مورد استفاده قرار گرفته است.

هر یک از پنج بخش روان‌شناختی مدل با اولویت‌های مختلف انگیزه دارد و هر بخش به پیام‌رسانی و ترکیب کانال بازاریابی خاصی برای به حداکثر رساندن نتایج نیاز دارد. در حالی که پلتفرم مشارکت دیجیتالی بیمار زیست رایان می‌تواند حجم قابل توجهی از داده‌ها را مدیریت کند که برای ایجاد و اجرای یک کمپین خاص بخش استفاده می‌شود، برای یک بازاریاب یا متخصص بالینی چالش برانگیز است که تمام بینش‌ها را برای مدیریت مشارکت بیمار به صورت مداوم مدیریت کند. Insights Accelerator™ به‌کارگیری اطلاعات بینش مصرف‌کننده در هر استراتژی یا کمپین بازاریابی را تسهیل می‌کند.

حفاظت از پتنت

مرحله بعدی نوآوری شامل تولید خودکار محتوای روانشناختی برای تبلیغات و آموزش بیمار است. در حالی که Insights Accelerator™ می‌تواند به تیم بازاریابی کمک کند تا پیام‌رسانی مناسب را توسعه دهد، توانایی خودکارسازی فرآیند ایجاد محتوا، از جمله کلمات، عبارات و تصاویر، کارایی و اثربخشی بازاریابی را تغییر می‌دهد.

زیست رایان از یادگیری ماشین و هوش مصنوعی برای یافتن الگوهایی در کمپین‌های بازاریابی روانشناختی موفق گذشته و مداخلات سلامتی استفاده می‌کند تا فوراً محتوا را از طرف کاربران Insights Accelerator™ تولید کند. این قابلیت قدرتمند مزایای قابل توجه و مزیت رقابتی را برای مشتریان زیست رایان به همراه خواهد داشت. با درک ارزش این پیشنهاد، زیست رایان برای حفاظت از حق ثبت اختراع در راه حل Insights Accelerator™ اقدام کرد و مشتاقانه منتظر سرمایه گذاری مداوم در نوآوری در پشت پلت فرم است.

درباره زیست رایان

ماموریت زیست رایان این است که از بینش‌های مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی و راه‌حل‌های فناوری نوآورانه استفاده کند تا به مشتریان خود کمک کند تا از افزایش مصرف‌گرایی در مراقبت‌های بهداشتی و مدل‌های بازپرداخت در حال تکامل بهتر عبور کنند. پلت فرم ارتباطی بسیار قابل تنظیم زیست رایان از یک مدل تقسیم بندی روانشناختی اثبات شده و مجموعه متنوعی از گردش های کاری دیجیتال استفاده می کند تا به مشتریان ما کمک کند تا پیوند محکم تری با بیماران خود ایجاد کنند تا نتایج سلامتی را بهبود بخشند، سهم بازار خود را افزایش دهند و مجموعه پرداخت بیماران را بهبود بخشند. زیست رایان در حال حاضر توسط بیش از 1200 مکان ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی در سراسر ایالات متحده استفاده می شود. زیست رایان یک شرکت نمونه کار از First Health Capital Partners، LLC است. اطلاعات درباره زیست رایان در www.patientbond.com.

دیدگاهتان را بنویسید