شما در حال مشاهده هستید Speak Value: Watchwords Competitive for Health Marketing

Speak Value: Watchwords Competitive for Health Marketing

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

people holding paper chat box reading [قسط سری .] امروزه یکی از موضوعات مهم برای بازاریابی موفق سازمان های مراقبت های بهداشتی، ارائه ارزش برای بیمار است. بیماران – در حال حاضر خریداران آگاه مصرف کننده – پذیرای یک پیام متقاعدکننده هستند که کیفیت مراقبت های بهداشتی را به قیمت مرتبط می کند.

اخیراً، دکتر توماس لی، مدیر ارشد پزشکی پرس گانی، و من در مورد اینکه چگونه ارائه مراقبت های بهداشتی به محیطی مبتنی بر مصرف کننده و بیمار محور تبدیل شده است، بحث کردیم. و چگونه پزشکان، سیستم‌های بهداشتی و بیمارستان‌ها به طور فزاینده‌ای برای بهبود عملکرد، کاهش رنج بیمار و بهبود تجربه بیمار به چالش کشیده می‌شوند.

یک جزء حیاتی در دستیابی به اهداف عملکرد این است که سازمانها بر اساس ارائه ارزش بیشتر برای بیمار به رقابت بپردازند. هزینه های واقعی مراقبت های بهداشتی اغلب گیج کننده است، حتی برای مصرف کنندگان آگاه که ممکن است فقط از حق بیمه خود، مبالغ خارج از جیب، هزینه های مشارکت، یا هزینه های نقدی یا هزینه های مراقبت انتخابی آگاه باشند. اما آنها همیشه از ارتباط تجربه بیمار با احساس ارزشی که در مراقبت های بهداشتی ارائه می شود، قدردانی می کنند.

چشم انداز اقتصادی و رقابتی…

برخی ناظران می گویند که اقتصاد کشور به استانداردهای قبل از 2008 بهبود نیافته است. ما می‌خواهیم باور کنیم که بهبودهایی حاصل شده است، اما بیکاری، کم‌کاری، پویایی صنعت بیمه، و تغییرات مربوط به قانون مراقبت مقرون به صرفه از نظر مالی بر مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی تأثیر گذاشته است.

با یا بدون پویایی ACA، تعداد بیشتری از خانواده های تحت بیمه یا بدون بیمه وجود دارد. و بسیاری از طرح ها دارای حق بیمه، فرانشیز و مشارکت بالاتری هستند. در نتیجه، بسیاری از بیماران هزینه کمتری می‌کنند، مراقبت‌های خود را به تعویق می‌اندازند یا به طور کامل ویزیت‌های پزشک را نادیده می‌گیرند.

در نتیجه، رقابت در مراقبت های بهداشتی در حال افزایش است و بسیاری از مصرف کنندگان/بیماران به دقت انتخاب های مراقبت های بهداشتی خود را ارزیابی می کنند. آنها انتخابی از ارائه دهندگان دارند و به دنبال بالاترین و بهترین ارزش برای مراقبت از خود هستند.

با این حال، به نظر می‌رسد که اکثر مصرف‌کنندگان این ضرب المثل را باور نمی‌کنند که «آنچه را برایش پول می‌دهی دریافت می‌کنی» در مراقبت‌های بهداشتی.» بر اساس مطالعه منتشر شده در مجله Health Affairs در ذهن بسیاری از آمریکایی ها ، کیفیت مراقبت ارتباط تنگاتنگی با هزینه مراقبت دارد.[bctt tweet=”ارائه و انتقال ارزش به بیمار مزیت رقابتی ایجاد می کند.” username=”hcsuccess”]

اخبار سلامت قیصر به نقل از نویسنده اصلی این مطالعه، کاترین فیلیپس از دانشگاه کالیفرنیا، سانفرانسیسکو: «داده‌ها اطلاعات مفیدی را برای سازمان‌های مراقبت بهداشتی فراهم می‌کند که سعی می‌کنند بفهمند مردم چگونه انتخاب می‌کنند. برای اینکه این ابزارها کار کنند، باید بفهمیم مردم چگونه از این اطلاعات استفاده می کنند. شما نمی توانید فقط اطلاعات قیمت را در آنجا قرار دهید و انتظار داشته باشید که مردم از آن استفاده کنند.”

چالش بیمارستان ها و ارائه دهندگان ارائه ارزش بیشتر به بیمار است. و برای متخصصان بازاریابی، یک پیام بازاریابی متقاعدکننده – پیامی که هزینه را به ارزش استثنایی و کیفیت مراقبت مرتبط می‌کند – که مزیت رقابتی قوی ایجاد می‌کند.

ببینید که چگونه موفقیت مراقبت های بهداشتی بازاریابی پزشک را با ایجاد قرار گرفتن در معرض و افزایش سرنخ های واجد شرایط تغییر می دهد!

دکتر علی حاجی ابراهیمی، MBA

دیدگاهتان را بنویسید