شما در حال مشاهده هستید [VIDEO] جستجو و نمایش تبلیغات در مراقبت‌های بهداشتی: بهترین گزینه برای خط پایین شما چیست؟

[VIDEO] جستجو و نمایش تبلیغات در مراقبت‌های بهداشتی: بهترین گزینه برای خط پایین شما چیست؟

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 3 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

یک استراتژی بازاریابی دیجیتال مستحکم شامل چندین مؤلفه است، اما تبلیغات دیجیتال پولی مستقیم ترین مسیر رسیدن به نتیجه شماست. من آن را اینگونه بیان می‌کنم: می‌توانید با بهینه‌سازی موتور جستجوی مراقبت‌های بهداشتی (SEO)برای کلیک‌ها دعا کنید.، با استفاده از کلمات کلیدی مناسب و امیدواریم که شما را به بالای صفحات نتایج Google برساند — یا می‌توانید برای کلیک‌ها هزینه کنیدو نتایج را ببینید. اینجاست که PPC پزشکی (همچنین به عنوان تبلیغات دیجیتال پرداخت به ازای کلیک یا پولی شناخته می شود) وارد می شود.

دو راه اصلی برای اجرای یک کمپین موثر PPC پزشکی وجود دارد: جستجوی پولی و تبلیغات نمایشی. جستجوی پولی نام شما را در بالای نتایج جستجوی Google قرار می دهد، در حالی که تبلیغات نمایشی کمی منفعل تر هستند اما می توانند به طور قابل توجهی برند شما را بسازند. بنابراین چگونه می دانید که روی کدام استراتژی تمرکز کنید؟ گوگل از ما دعوت کرد تا در مقر آنها در سیلیکون ولی درباره این موضوع بحث کنیم. آن را در زیر بررسی کنید یا به خواندن ادامه دهید.

همچنین ببینید: [VIDEO] چرا YouTube باید باشد بخشی از تبلیغات مراقبت های بهداشتی شما

تفاوت بین جستجوی پولی و تبلیغات نمایشی

تبلیغات پرداخت به ازای هر کلیک به شما امکان می دهد کلمات کلیدی خاصی را هدف قرار دهید و سایت خود را در 3 یا 4 نتیجه برتر در صفحه نتایج موتور جستجو (SERP) قرار دهید. تنها چیزی که به وضوح آگهی جستجوی پولی شما را از فهرست‌های ارگانیک متمایز می‌کند، یک کلمه کوچک است –“ad”– در کنار آن (که ممکن است برخی از جستجوگران حتی متوجه آن نشوند).

patientfetch medical ppc

SERP همان چیزی است که ما آن را “میوه کم آویزان” می نامیم. مردم به طور فعال به دنبال خدماتی مانند “جراحی زانو در آتلانتا” یا “دندانپزشک زیبایی لس آنجلس” هستند، بنابراین شما به افرادی دسترسی پیدا می‌کنید که آماده تعامل با سایت شما هستند و احتمالاً بیمار می‌شوید.

تبلیغات نمایشی بسیار منفعل تر هستند. اینها تبلیغاتی هستند که در بالای یک وب سایت نمایش داده می شوند (تبلیغات بنری) یا در کنار آن قرار می گیرند – نتایجی که ممکن است به وب سایت مورد نظر شما مربوط باشد یا نباشد. شما می توانید این موارد را هنگام خواندن وبلاگ ها، مقالات یا مرور وب سایت های مورد علاقه خود مشاهده کنید. معمولاً، شما تبلیغ را می‌بینید زیرا به محتوای صفحه مرتبط است یا بر اساس رفتار گذشته شما است.

ویژه: راهبردهای تبلیغاتی کامل در حوزه سلامت دیجیتال

استفاده از تبلیغات نمایشی در بازاریابی بهداشت و درمان

تبلیغات نمایشی برند شما را می‌سازد. دوست دارم بگویم “مغز را لکه دار می کند” و به دیگران کمک می کنم تا زمانی که به شما نیاز دارند برند شما را به خاطر بیاورند. ممکن است شخصی در حال جستجوی علائم در WebMD، مرور وب سایت نیویورک تایمز یا حتی تماشای یک ویدیوی YouTube باشد که متوجه تصویر یا تبلیغ ویدیوی شما شود.

patientfetch display ads

بازاریابی مجدد از طریق تبلیغات نمایشی، برند شما را در ذهن افراد تازه نگه می دارد، حتی زمانی که در کانال آب و هوا مرور می کنید.

تبلیغات نمایشی به شما این امکان را می دهد که افراد را بر اساس رفتار کاربر یا محتوایی که در حال حاضر مرور می کنند، هدف قرار دهید. در حالی که ممکن است در حال حاضر برند شما را جستجو نکنند، تبلیغات نمایشی به بیماران احتمالی اجازه می دهد تا قبل از اینکه آماده تصمیم گیری شوند، با نام شما آشنا شوند. آنها ممکن است رویه ها را تحقیق کنند. وقتی آنها آماده یافتن یک پزشک در منطقه شما هستند، شما قبلاً آن دانه را کاشته اید تا بتوانند نام شما را به خاطر بیاورند.

PPC پزشکی هدفمند از طریق جستجوی پولی

جستجوی پولی بسیار بیشتر مبتنی بر هدف است و نتایج را در بالای صفحه قرار می دهد. به عنوان مثال، این جستجوی کلیدواژه “جراحی زانو در آتلانتا” شامل 3 جراح ارتوپد محلی در بالای نتایج، بالاتر از Yelp، به لطف تبلیغات پولی است.knee surgery atlanta medical ppc

شاید فکر کنید که مردم تمایل دارند از این تبلیغات صرف نظر کنند. بله، برخی از افراد از نتایج پرداختی می گذرند، اما برخی دیگر حتی متوجه نمی شوند که نتایج پرداخت شده هستند. حتی ممکن است برخی از جستجوگران وقتی آماده خرید هستند، تبلیغات پولی را ترجیح دهند زیرا نشان می دهد که شما فعالانه به دنبال بیماران هستید.

ما به درستی می دانیم که مردم بر اساس داده ها و تماس های تلفنی ضبط شده که مستقیماً به این تبلیغات محلی مرتبط هستند، روی تبلیغات پولی کلیک می کنند. جستجوی پولی راهی برای تولید سریع بیماران با سوددهی، قابل پیش‌بینی و غیرفعال شدن است و نتایج شما را به بالای گوگل می‌رساند و افراد مناسب را در زمان مناسب هدف قرار می‌دهد.

بنابراین کدام استراتژی جستجوی خدمات درمانی پولی بهترین است؟

پس چرا تبلیغات نمایشی را به جستجوی پولی انتخاب می کنید؟ نکته اینجاست: تبلیغات دیجیتال فقط مربوط به تبلیغات نمایشی، تبلیغات جستجو یا کمپین های YouTube نیست. شما باید از آنها همه با هم به عنوان بخشی از استراتژی PPC پزشکی محکم برای بهترین نتایج استفاده کنید.

اگر قبلاً در حال انجام تبلیغات پولی در نتایج جستجو هستید، می‌توانید این را با تبلیغات تصویری یا ویدیویی که در پلتفرم‌های مختلف پخش می‌شوند، لایه‌بندی کنید. تبلیغات جستجو راهی برای دسترسی به افرادی است که به طور فعال در حال جستجو هستند، اما تبلیغات نمایشی هم افزایی آنلاین بین همه تبلیغات شما ایجاد می کند.

بیشتر زمان جستجوگر صرف جستجو و مرور صفحات وب می‌شود، بنابراین تبلیغات نمایشی به شما این امکان را می‌دهد که بیماران بالقوه را هدایت کنید تا روی تبلیغ شما کلیک کنند یا بعداً زمانی که آماده یافتن پزشک هستند به شما مراجعه کنند.

سفر به سایت شما اغلب پیچیده تر از یک جستجو یا یک کلیک است. با یک کمپین تبلیغاتی دیجیتال کامل، پرداخت به ازای هر کلیک شما با هم کار می‌کند تا به یک فرد در چندین دستگاه دسترسی پیدا کند، خواه در حال خواندن مقاله یا وبلاگ یا تماشای ویدیو باشد. زمانی که آنها آماده انجام اقدام و انجام آخرین جستجوی کلیدواژه برای یافتن پزشکانی هستند که می توانند به آنها اعتماد کنند، ممکن است جستجوگر به بیمار تبدیل شود.

دیدگاهتان را بنویسید