شما در حال مشاهده هستید Viral Wonder Pokémon GO با بازاریابی بهداشت و درمان ملاقات می کند

Viral Wonder Pokémon GO با بازاریابی بهداشت و درمان ملاقات می کند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Three smart phones in a row displaying Pokemon Go game on the screensظلم جهانی با Pokémon GO یک فرصت بازاریابی فوری مراقبت های بهداشتی برای بسیاری از ارائه دهندگان و امکانات است. این ابزار به موقع به ویژه برای مشاغل مراقبت های بهداشتی با یک جزء خرده فروشی از جمله دندانپزشکی، اپتومتری، مطب خانوادگی، پزشکان اطفال، ارتودنتیست ها… حتی مراقبت های فوری یا عملکردهای لیزیک الف>. همچنین می‌توانید هرکسی را که بازاریابی رویدادی انجام می‌دهد، مانند نمایشگاه‌های سلامت، نمایشگاه‌های تجاری یا جلسات انجمن، وارد کنید.

خبر خوب برای بازاریاب‌های باهوش اجتماعی و زودباور این است که بودجه قابل تغییر است. شما می‌توانید از خشم Pokémon GO با قیمت ۱.۱۹ دلار در ساعت استفاده کنید… و پریدن از این باند سریع آسان است. این شوق اجتماعی بزرگتر و جذاب تر از چالش سطل یخ است.

در اینجا دلیل و نحوه شروع…

آمده است

ویکی‌پدیا به ما می‌گوید «Pokémon GO» یک بازی موبایل واقعیت افزوده مبتنی بر موقعیت مکانی است که توسط Niantic و شرکت Pokémon توسعه یافته است. به طور خلاصه، این یک برنامه گوشی هوشمند جذاب (اعتیادآور) است که همه در مورد آن صحبت می کنند. این توییت‌های نمونه تصادفی نشان می‌دهند:

«امشب، هنگام خروج از بیمارستان، دو کارمند، دو بیمار (لباس‌پوش)، سه بازدیدکننده و یک پزشک را که در حال بازی پوکمون گو بودند، حساب کردم. و من. من هم بودم.” @nickdawson, Johns-Hopkins Sibley InnovationHub, Washington, DC.

“ماشین را سه بار در راه خانه کشیدم تا چهار پوکمون را بگیرم و بالا آمدم… ممکن است مشکلی داشته باشم.” @Joshua_Swanson، مدیر بازاریابی، لس آنجلس.

در طی چند روز از انتشار، تخمین‌های صنعت می‌گویند روزانه 9.5 میلیون کاربر فعال وجود دارد. [Recode سایر منابع می گویند استفاده از برنامه Pokémon GO از غول های قدیمی رسانه های اجتماعی از جمله فیس بوک و اسنپ چت فاصله گرفته است. [تحقیق برج حسگر]

«نحوه» شما در سه مرحله شروع سریع…

به همه توجه کنید. در اینجا یک دوره کوتاه کوتاه برای شروع استفاده از Pokémon GO برای آوردن افراد به شما وجود دارد.

ابتدا، درباره بازی و واژگان منحصر به فرد آن مطالعه کنید. اگر مکان یا کسب‌وکار شما قبلاً در Pokémon GO به‌عنوان «PokeStop» یا «Gym» است – مکان‌های دنیای واقعی که بخشی از بازی هستند – که ترافیک پیاده‌روی را به مکان شما یا شاید نزدیک می‌کشد. شاید شما همه اینها را بدانید، اما اگر نه…

بعد، از Lures استفاده کنید. آفرین به مخترعان بازی برای این چرخش بازاریابی نابغه. Lures ابزار بسیار مقرون به صرفه ای در بازی است که یک بیمارستان، ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی یا رویدادهای بهداشتی می تواند بازیکنان را به مکان Lure خود جذب کند. Lures را بخرید – تقریباً 1.19 دلار در ساعت – و مانند بسیاری از مشاغل کوچک و نهادهای محلی، از مخاطبانی که به نظر می رسد همه جا هستند، استفاده کنید.

و سپس تبلیغ و ترویج متقابل کنید. از رسانه های اجتماعی و سایر ابزارهای ارتباطی خود برای انتشار اطلاعات در مورد Pokémon GO Lure، PokeStop و/یا Gym خود استفاده کنید. به‌روزرسانی‌ها را در فیس‌بوک پست کنید، یا صفحه‌ای از کتاب خرده‌فروشی بگیرید و مشوق‌های ارجاع یا مشارکت را ارائه دهید. البته، از دیگران بخواهید تجربیات خود را از طریق رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارند.

آیا Pokémon GO تبدیل به Pokémon GONE می‌شود؟

Wild Tangela - The Roman Guyیک سال دیگر، Pokémon GO گرد و غبار دیجیتالی را در کنار نسل اول Pong، Pac جمع آوری می کند. -مرد یا خر کونگ؟ یا شاید یک خاطره بازاریابی شاد که سردتر از چالش سطل یخ است؟ با توجه به آغاز پرتاب موشک، حدس ما این است که قلمروی جدید و مبتکر در مشارکت واقعیت افزوده و واقعیت مجازی (AR/VR) دنبال خواهد شد. بازاریابی و ایده‌های جدید با ارتباطات خیریه (“بازی برای یک هدف”)، و همچنین ردیاب‌های فعالیت و تمرین مرتبط با فعالیت Pokémon GO شما شروع به ظهور کرده‌اند. از منظر سلامت، تندرستی و ارتقاء، این در مورد فعالیت مشارکتی در دنیای واقعی است.

ما مطمئن هستیم که چیزهای بیشتری را در دنیای اجتماعی AR/VR، با خلاقیت و نوآوری. و همراه با آن، چند داستان موفقیت آمیز بازاریابی مراقبت های بهداشتی جالب. حتماً در مورد آن به ما بگویید.

داستان موفقیت Pokémon GO خود را به اشتراک بگذارید. خیلی دوست داریم از شما بشنویم. با اجازه شما، تجربه شما را با Pokémon GO به عنوان یک ابزار بازاریابی مراقبت های بهداشتی منتشر خواهیم کرد. نظری را در زیر ارسال کنید، یا از طریق ایمیل با ویرایشگر ما تماس بگیرید: sam (at) healthcaresuccess.com.

برای ارجاع بیشتر: پوکمون گو چیه؟ توضیحی برای غیرقابل لمس و/یا قدیمی، از طریق واشنگتن پست. و در اینجا یک ویدیوی جایزه سرگرم کننده وجود دارد که The Roman Guy راهنماهای سفر برای خود استفاده کرده است. تبلیغ YouTube با عنوان: Pokémon Take Over Rome.

دکتر علی حاجی ابراهیمی، MBA

دیدگاهتان را بنویسید